Lodaer Img

Vacature: Neurofysiotherapeut

WIJ ZOEKEN EEN NEUROREVALIDATIETHERAPEUT (fulltime 40 uur)

Die zichzelf ziet als een teamspeler in een interdisciplinair samenwerkingsverband en voor wie de patiënt centraal staat. Iemand die houdt van innovatie en ontwikkeling en bereid is daar een trekkersrol in te vervullen. Iemand die bereid is avonduren te werken.

WAT WORDT GEBODEN:

  • Een goede honorering
  • Eventuele overname van studiekosten bij Mastertraject
  • Mooie werkomgeving
  • Ontwikkelingsmogelijkheden
  • Een fantastisch team

WAT WORDT VERWACHT:

  • Opleiding fysiotherapie, Master Neurorevalidatie
  • Een flexibele houding 
  • Proactieve houding, zelfstandig en ondernemend
  • Streeft naar 100% dossiervorming
  • In het bezit van een auto

De praktijk Boot en Broersen heeft een sterk innovatieve ambitie waarin de patiënt en de patiëntenzorg altijd centraal staan. Zonder een sterk team en enthousiasten fysiotherapeuten is dat niet mogelijk. Daarom richt de praktijk zich nadrukkelijk op een intensieve collegiale samenwerking waarbij ontwikkeling van elke individuele medewerker en het totale team als geheel gestimuleerd wordt. Hieronder valt ook het onderhouden van contacten met verwijzers en andere zorgverleners.

In 2012 heeft de praktijk het initiatief genomen tot de opzet van een Neuropraktijk. Daarin werken fysiotherapeuten onder èèn dak samen met Logopedisten, Ergotherapeuten en een Neuropsycholoog. Een eerstelijns-neuropraktijk is een innovatie waar wij trots op zijn. 

Ben je geïnteresseerd?

Stuur dan je CV en motivatie naar anne@bootenbroersen.com